MOAÑA, 24 / 01 / 2015
DEBERÁN PRESENTARSE ÁS 08.30 HORAS NO PAVILLÓN E PERMANECER NO MESMO ATA O REMATE DE AMBAS COMPETICIÓNS.
VER CONVOCATORIA:
ARBITROS CADETE E SUB 21 MOAÑA 24 XANEIRO 2015 | |
NOME E APELIDOS | CLUB |
Mª JOSE CASTRO IGLESIAS | E. LUCENSE |
CRISTIAN CONDE RIAL | AS SPORT |
JESUS LOPEZ RAMOS | GARRAPUCHO |
TANIA GANDARA SUAREZ | LUAR |
JAVIER GONZALEZ GARCIA | MACE |
SALVADOR BARROS MEIS | MAT´S |
PALOMA LOPEZ OLVEIRA | SUH SPORT |
DANIEL OTERO OTERO | TAEKANART |
FCO. ALEXANDRE ACUÑA GARRIDO | TAEKANART |
MARIA BAUTISTA MAESTRE | MOO DUK KWAN |
SAUL SERVIA RIVERO | COUTO |
FCO. ISRAEL TILVE GARCIA | DO YANG |
DEVORAH RODIL FERREIRO | E. LUCENSE |
ISMAEL OTERO PORTELA | HEBE |
MERCHY ROMERO PEREZ | HEBE |
JORGE RODRIGUEZ LONGUEIRA | JANSU |
JOSE RAMON ROMERO SUAREZ | KWON |
PABLO VIDAL RIOS | LUAR |
DIEGO MOLEDO DOMINGUEZ | MACE |
JOSE FCO. AGRELO LEMA | N. SPORT RIBEIRA |
CONCHY MARTINEZ CARBALLO | SARES |
JOSE LOREN RODRIGUEZ | SEUNGSPORT |
ANTIA GARCIA BLANCO | KIAP |
IVAN BLANCO LAGE | COUTO |
FINA SECO FERNANDEZ | JANSU |
MIGUEL RIOS GIL | PATIÑO |
EUGENIO BARRAL PRIETO | KIDO |
ANGEL LUIS PEREZ FRAGUELA | MAIS DXT BUDO |
IRENE FERNANDEZ CORTIZO | SARES |
MIGUEL ANEIROS VILARIÑO | WELLNES SPORT |
ALEJANDRO FERNANDEZ FRANCISCO | PATIÑO |
ARBITROS TAPIZ | ARBITROS TAPIZ |
JORGE RODRIGUEZ LONGUEIRA - NACIONAL - JANSU | MARIA BAUTISTA MAESTRE - INTERNACIONAL - MDK |
Mº JOSE CATRO IGLESIAS - CRONO - E. LUCENSE | PALOMA LOPEZ OLVEIRA - CRONO - SUH SPORT |
ANTIA GARCIA BLANCO - NACIONAL - TAO | DANIEL OTERO OTERO - CRONO - TAEKANART |
SAUL SERVIA RIVERO - NACIONAL - COUTO | FCO. AGRELO LEMA - NACIONAL - N. RIBEIRA |
ALEJANDRO FERNANDEZ - REXIONAL - PATIÑO | MERCHY ROMERO PEREZ - REXIONAL - HEBE |
IRENE FERNANDEZ COTIZO - REXIONAL - SARES | FINA SECO FERNANDEZ - REXIONAL - JANSU |
ARBITROS TAPIZ | ARBITROS TAPIZ |
FRANCISCO TILVE - NACIONAL - DO YANG | DIEGO MOLEDO DOMINGUEZ -NACIONAL - MACE SPORT |
JAVIER GONZALEZ GARCIA - CRONO - MACE | TANIA GANDARA SUAREZ - CRONO - LUAR |
FCO. ALEXADRE ACUÑA GARRIDO - CRONO - TAEKANART | CONCHI MARTINEZ CARBALLO - NACIONAL - SARES |
JOSE RAMON ROMERO SUAREZ - NACIONAL - KWON | ISMAEL OTERO - NACIONAL - HEBE |
ANGEL LUIS PEREZ FRAGUELA - REXIONAL - MAIS DXT BUDO | EUGENI BARRAL PRIETO - REXIONAL - KIDO |
MIGUEL ANEIROS VILARIÑO - REXIONAL - WELLNES SPORT | MIGUEL RIOS GIL - REXIONAL - PATIÑO |
ARBITROS TAPIZ | REVISIÓN |
JOSE LOREN - NACIONAL - AREA | SALVADOR BARRO MEIS - CRONO - MAT´S |
CRISTIAN CONDE RIAL - CRONO - AS SPORT | |
JESUS LOPEZ RAMOS. CRONO - GARRAPUCHO | |
DEVORAH RODIL FERREIRO - NACIONAL - E. LUCENSE | |
PABLO VIDAL RIOS - NACIONAL - LUAR | |
IVAN BLANCO LAGE- REXIONAL - COUTO |
X