Sábado, 19 Mayo 2018 00:00

CLASIFICACIÓN DO CAMPIONATO AUTONÓMICO ESCOLAR DE EXHIBICIÓN

Written by
Rate this item
(0 votes)

O sábado 19 de maio celebrouse en Outes o Campionato Galego Escolar de Exhibición. Os dous primeiros clasificados da categoría cadete, que foron o Tao e o Mace Sport, lograron a clasificación para o Campionato de España.

 

Estos son os resultados das categorías infantil, cadete e xeral.

INFANTIL
 
1º TAO, C.L.V.
 
Eva Morales Alonso
Lucía Morales Alonso
Adrián Veloso Villar
Gabriel Veloso Villar
Lucía Losada Cameselle
Dulce Naiara Francisco Teijeira
Tania Fernández Otero
Hugo López Blanco
Carla Rodríguez Pereira
 
2º NATURAL SPORT SADA
 
Inés Abuín Sánchez
Getachew Barral Diz
Carolyne Mishell Córdoba Ossa
Carla Díaz Brandon
Irene Pernas Martínez
Ainhoa Rodríguez Varona
Yaiza Velo Díaz
Talía Yu Celada Martínez
 
3º PATIÑO MOAÑA
 
Rubén Verde Costas
Claudia González Costa
Tania López Pequeño
Daniela Ríos Iglesias
Aarón Santomé Magallanes
Raúl Cordeiro Moreira
Carla Sanclemente Pousa
Tania Solla Lorenzo
Alejandro Pérez Rodríguez
 
4º NATURAL SPORT RIBEIRA
 
Kyra Estévez García
Francisco Ramos Oujo
Valeria Cavallaro Vila
Manuel Santos Ruíz
Manuel Paz Albores
Claudia Vidal García
Paula Barreiro Besada
Aroa Abelleira Mallo
 
CADETE
 
1º TAO, C.LV.
 
Aimar Bermúdez González
Samuel Meilán Irago
Gabriel Vázquez Hermida
Luis Vilas Miranda
Adrián Forneiro González
Miriam Pérez Villar
Laura González García
Lucía Rodríguez Pérez
Laura Rodríguez Ameijeiras
 
2º MACE SPORT
 
Andrea González Pontevedra
Denise Núñez Carro
Ana Isabel Pita Ros
Araceli Van-Dinter Beloso
Cibrán Alfonsín Ambroa
Diego Ventoso Blanco
Guang Li Sanmartín Ruibal
Diego Rodríguez González
Xabier Rodríguez Ramírez
Yago Tajes Aboal
 
3º YIDAM CEIP-BALAIDOS
 
Noa Chan Trasande
Roi Cortón Fernández
Mara Cid Estévez
Lucía Costas Fernández
David Fernández Pintos
Sandra Fernández Pintos
Gabriela Lage Comesaña
Miguel Santos Fernández
David Caramés Torres
 
4º TAO, C.L.V.  B
 
Pablo Boquete Seoane
Macarena Gutiérrez Alvarez
Pepe Martínez Pérez
Daniel Pérez Montoto
Andrea Moscoso Beceiro
Sergio Moscoso Beceiro
Uxía Sanmarco Constenla
María Jesús Peteiro Balado
Joel Montenegro Varela
 
CLASIFICACION XERAL POR EQUIPOS
 
INFANTIL
 
1º TAO, C.L.V.
2º NATURAL SADA
3º PATIÑO MOAÑA
 
CADETE
 
1º TAO, C.L.V.
2º MACE SPORT
3º YIDAM
Read 1022 times Last modified on Sábado, 19 Mayo 2018 19:29
Comunicación Fegatae

Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.