Pablo Fernández Eiras caeu contra o ruso Kuznetcov no Europeo sénior
Pablo Fernández Eiras (+87 quilogramos, Mat's) non tivo moita sorte no sorteo do Campionato de Europa Sénior de Kazán. Ao galego tocoulle en "sorte" no primeiro cruce do seu peso un dos favoritos para as medallas, o ruso Oleg Kuznetcov, e ao que se enfrontara hai un par de semanas na Copa Presidente de Grecia.
Hoxe Pablo deu a cara dende o inicio. O combate estivo moi axustado nos dous primeiros asaltos e no terceiro, Kuznetcov logrou poñerse por diante no marcador. Isto obrigou a Eiras a atacar e deixar aberta a posibilidade de contras para o ruso, de enorme envergadura, que non as desaprovechou, para aumentar así as distancias.
Desta forma rematou a aventura de Pablo Fernández Eiras no Europeo Sénior de Kazán. Pola súa banda, Kuznetcov acadou a medalla de bronce.
Resultados Fase Pontevedra Taekwondo Escolar - Combate e Exhibición
O sábado celebrouse en Redondela a fase provincial de Pontevedra do Taekwondo Escolar nas modalidades de combate e exhibición, coa participación de case 400 taekwondistas.
No documento adxunto tedes os resultado.
Esta fin de semana celebraranse as fases provinciais do Taekwondo Escolar nas modalidade de combate e exhibición con 700 deportistas
Esta fin de semana (12 e 13 de maio) celebraranse as fases provincias do taekwondo escolar nas modalidades de combate e exhibición, nas que participarán uns 700 deportistas. En xogo está a clasificación para o Galego, que se disputará o día 19 de maio en Outes.
A fase provincial que reúne a máis deportistas é a de Pontevedra que se celebrará o sábado 12 de maio no Pavillón As Marismas de Redondela e contará con 145 taekwondistas en combate e 27 equipos en exhibición (cada equipo esta formado por nove ou dez deportistas). En total 388 rapaces e rapaces competindo no tapiz. Pola mañá terá lugar a modalidade de exhibición, cun altísimo nivel, xa que os mellores equipos de España están concentrados na provincia de Pontevedra.
Pola tarde (15:30 horas) terá lugar a competición de combate nas categorías alevín (nados nos anos 2006 e 2007) e infantil (nados nos anos 2004 e 2005). Non poderán participar nesta competición os medallistas ouro e prata nos Campionatos Galegos Cadetes ou membros da selección galega. Esta fase está a ser organizada polo Kiap en colaboración co servizo provincial de Deportes.
O domingo terá lugar a fase provincial de Ourense, que se celebrará no Pavillón dos Remedios de Ourense, organizado polo club Couto. Aquí a participación será moi inferior con 5 deportistas en combate e 6 equipos en exhibición.
O domingo 13 de maio tamén se disputará no Pavillón Municipal de Arteixo a fase provincial da Coruña, organizada polo Dobok, tamén cunha importante participación (136 deportistas en combate e 12 equipos en exhibición). O club organizador é o Boud Sport. En Lugo todos os inscritos están clasificados para o Autonómico e non se realizará a fase provincial.
Esta actividade está incluída no programa do Deporte Escolar Xogade, desenvolvido pola Secretaría Xeral para o Deporte en colaboración coa Federación Galega de Taekwondo. Desta forma, a organización é responsabilidade dos diferentes servizos provinciais en colaboración coa Federación e clubs nos que delega. A metade mellor clasificada dos deportistas lograrán a clasificación para a fase final, que terá lugar o día 19 de maio en Outes.
Deportistas becados no SO10
LISTADO DE BECADOS PARA SO10
- A Federación Galega de Taekwondo, en colaboración co Club Natural Sport Videlgi, pon en marcha por décimo ano consecutivo o Campamento Internacional de Verán Soño Olímpico. un evento que nesta edición tan especial queremos que sexa un dos mellores da historia no que poidan disfrutar e aprender tódolos nosos deportistas.
- Como en tódolos anos anteriores esta Federación oferta o programa de becas para os deportistas máis destacados das categorías inferiores (Cadete – Júnior – S21).
- Este ano contaremos coa participación do Campión Mundial: Jaouad Achab e do múltiple medallista Aaron Cook, entre outros moitos convidados e convidadas.
- Estas becas tradúcense nun desconto sustancial do importe total do campamento, quedando en 180€ para os becados.
- Condicións:
- Os deportistas, a través dos seus clubes, deberán confirmar a súa asistencia antes do día 25 de maio as 14:00 hs,
- É OBRIGATORIO CONFIRMAR TANTO A ASISTENCIA COMO O REXEITAMENTO DA BECA NAS DATAS INDICADAS (25 de maio antes das 14:00 hs).
- O abono da inscripción deberá realizarse antes do 31 de maio ás 14.00 hs
- As inscripcións realizaranse no e-mail da organización: Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo. (deberá enviarse o xustificante de pago e o impreso totalmente cuberto, vía e-mail o por correo ).
- Datos bancarios: CCC: 2080 0373 21 3040008022, Swift: CAGLESMMXXX, IBAN: ES16 2080 0373 2130 4000 8022
Nome e apelidos: | Peso (Kg.) | Club | |
CADETES | |||
SILVIA | OTERO | -29 | MAT´S |
CARME | SANTAMARÍA | -33 | NATURAL SPORT |
CARLA | DIÉGUEZ | -37 | BOUDSPORT |
VANESA | ROO | -37 | NATURAL SPORT |
LUCIA | MONTEMUIÑO | -41 | NATURAL SPORT |
MARÍA | FERREIRO | -44 | COUTO |
LUCIA | DE LA IGLESIA | -44 | MANIOTAS |
YADIRA | REIMUNDEZ | -47 | MAT´S |
IRENE | MONTEMUIÑO | -51 | NATURAL SPORT |
FÁTIMA | MARTINEZ | -55 | COUTO |
AINHOA | GARCÍA | -55 | COUTO |
CLOE | IGLESIAS | -59 | PATIÑO |
NURIA | CERNADAS | 59 | NATURAL SPORT |
JULIAN | FEIJOO | -33 | COUTO |
MANUEL | LORENZO | -37 | SUH SPORT |
IGNACIO | REMUIÑAN | -37 | NATURAL SPORT |
JAVIER | JIMENEZ | -41 | NATURAL SPORT SADA |
SAMUEL | MEILAN | -41 | TAO |
MANUEL | CASTRO | -41 | BOUDSPORT |
DIEGO | RODRIGUEZ | -45 | MACE SPORT |
JULIO | IGLESIAS | -45 | NATURAL SPORT |
IKER | GARCÍA | -49 | NATURAL SPORT |
MARTÍN | CONDE | -49 | COUTO |
DAVID.M | BARBOSA | -49 | BUDO CASTRELOS |
DIEGO | ALVAREZ | -53 | NATURAL SADA |
SAMUEL | MENDEZ | -57 | ARTEMOVEMENTO |
EDUARDO | REJO | -61 | MACE SPORT |
DARIO | FERNANDEZ | -65 | HEBE |
HUGO | TRIGO | 65 | MANIOTAS |
CONSULTAS: | |||
A/o seleccionador/a ou técnico responsable da categoría : | |||
E-mail: | ou | ||
Teléfono/s: | |||
BECADOS SO10 JUNIOR | |||
Verónica González | Suh Sport | ||
Alba Muñiz | Ozono | ||
Elena Pérez | Natural Sport | ||
María González | Couto | ||
Diana Siota | Couto | ||
Arlet Ortíz | Mat´s | ||
Alma M. Pérez | Suh Sport | ||
Alba Vidal | Kido Sport | ||
Sara Gacio | Boudsport | ||
Uxía Rodríguez | MDK | ||
Catia García | Mat´s | ||
Ana Dosil | Natural Sport | ||
Aitana López | Suh Sport | ||
Tania M. Castiñeira | Hebe | ||
Desirée Rivadulla | Suh Sport | ||
Isaac Blanco | Maniotas | ||
Lois Tomás | Natural Sport | ||
José García | Natural Sport | ||
Alejandro Paz | Natural Sport | ||
David Rodríguez | Taekanart | ||
Ánxo Díaz | Garrapucho | ||
Javier Torrado | Suh Sport | ||
Rodrigo Varela | Boudsport | ||
Diego Martínez | Natural Sport | ||
Pablo Patiño | Patiño | ||
Unai Silva | Mace Sport | ||
Sergio Iglesias | As Sport | ||
Iván Rodríguez | Taekanart | ||
Brais Iglesias | Natural Sport | ||
Daniel Corrales | Patiño | ||
BECADOS S10 SUB 21 | |||
Sara Toucedo Lado | Maniotas | ||
Sara Cortegoso Lima | Mace Sport | ||
Uxía Ogea Costas | Mace Sport | ||
Miryam García Vidal | Patiño | ||
Lorena Pardo Dos Santos | Garrapucho | ||
Laura Dosil Gago | Natural Sport | ||
Sofía Pérez Riesco | Natural Sport | ||
Alberto Verea Seijas | Maniotas | ||
Artai Pazos Pavón | Mace Sport | ||
Javier González García | Mace Sport | ||
Adrián Pombo Romero | Natural Sport | ||
Rubén Troitiño Amoedo | Mat´s | ||
Jesús M. Veiga Freire | Maniotas | ||
Emilio Pousada Couto | Mace Sport |
Pablo Fernández Eiras e María Bautista, no Europeo de Kazán
Pablo Fernández Eiras (+87 quilómetros, Mat´s) disputará este domingo 13 de maio o Campionato de Europa, que se está a disputar estes días en Kazán (Rusia). Ademais, tamén contamos coa presenza de María Bautista, que exercerá como xuíza durante todo o torneo.
Pablo non competiu moito esta tempada, pero nestes intres se atopa ben: “Competín na Copa Presidente de Grecia hai unha semanas e a verdade é que tiven boas sensacións. Creo que chego nun nivel de forma bastante bo“, explicou. No Europeo pensa en “ir combate a combate, ir pasando rondas e tratar de chegar a medalla. O obxectivo é estar sempre arriba”.
Este ano Fernández Eiras acadou a medalla de prata no Campionato de España e caeu en segunda rolda da Copa Presidente contra Oleg Kuznetcov (Rusia), quen ao final logrou a vitoria neste peso. No seu peso, formado por 16 deportistas, os principais rivais son os representantes de Rusia (son tres e un deles é Kuznetcov) e Azerbaián, aínda que nun torneo sempre pode saltar unha sorpresa.
Árbitros Escolar 12-12/05/18
Miguel Barreiro, seleccionado para formar parte do equipo de Exhibición da Federación Mundial
Adestramento Sub21 12/05/18
Escolar combate e exhibición - Inscrición, horarios e sorteos
CPTO. ESCOLAR DE COMBATE E EXHIBICIÓN
FASES PROVINCIAIS - SABADO E DOMINGO 12 E 13 DE MAIO DE 2018.
FASE AUTONÓMICA O 19 DE MAIO NO PAVILLÓN MUNICIPAL DE OUTES.
NESTE APARTADO IRASE ALOXANDO INFORMACIÓN RELEVANTE, HORARIOS, SORTEOS, ETC.
HORARIO CORUÑA DOMINGO 13: Pavillón Municipal Arteixo.
HORARIO PONTEVEDRA SABADO 12:
HORARIO LUGO DOMINGO 13: Pavillón Municipal Vilalba.
HORARIO OURENSE: DOMINGO 13:
El Domingo 13, en el Pabellón de los Remedios (anexo) a partir de las 10:00 h.
CONSULTALOS ENLACES QUE FIGURA A CONTINUACIÓN PARA VER SORTEOS E OUTROS DATOS.
COMBATE: https://www.dropbox.com/sh/mhkgpwyj13cxvbt/AABAR0PacoQuno37ErKZot9ca?dl=0
EXHIBICIÓN: https://www.dropbox.com/sh/ijo2ytzwqams1ya/AAAzglB9dHxiD20mNQhvPTMea?dl=0
INSCRICIÓN DE COMBATE:
LICENCIA | APELIDOS, NOME | CATEGORIA | CLUBE | Provincia |
30575 | FAJARDO SAMPEDRO, NOE | Home INFANTIL GALO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
30580 | VIDAL TORRES, ANXO | Home INFANTIL GALO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
33617 | MEIJIDE COUTO, IVAN | Home INFANTIL GALO | NATURAL SPORT SADA | CO |
38018 | BARRAL DIZ, GETACHEW | Home INFANTIL GALO | NATURAL SPORT SADA | CO |
34357 | GARCIA RESUA, HUGO | Home INFANTIL GALO | SUH SPORT | CO |
32298 | BLANCO CASTAÑO, MATEO | Home INFANTIL GALO | SUH SPORT | CO |
39146 | PEDROUZO ARMENTAL, ANXO | Home INFANTIL GALO | SUH SPORT | CO |
35063 | CAMPO FERNANDEZ, DANIEL | Home INFANTIL GALO | TKDENODO | CO |
28819 | LESTAYO BUGALLO, UNAI | Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | MANIOTAS-NOIA | CO |
35786 | CALO OTERO, ALONSO | Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
27232 | LOJO VENTOSO, DAVID | Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
28869 | GONZALEZ DELAS, OSCAR CAMERON - | Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | SUH SPORT | CO |
30622 | MAHIA VAZQUEZ, TOMAS | Home INFANTIL IN-A. M-33 F-29 | KWON | CO |
30906 | REMUIÑAN LAMAS, IGNACIO | Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
31204 | IGLESIAS VACAS, HECTOR | Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 | OZONO BOIRO CD | CO |
29107 | PEREZ BRACAMONTE, DANIEL DE JESUS | Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 | MANIOTAS-NOIA | CO |
37268 | TORRES BRETAL, ALEJANDRO | Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
35785 | DEAN REQUEJO, KEVIN | Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
27082 | ALVAREZ CATRUFO, ALBERTO | Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | DOBOK | CO |
30829 | ABEIJON PRIEGUE, ADRIAN | Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
37887 | FRANCO MARTINEZ, BORJA DOMINGO | Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
38541 | SEGADE REY, SAMUEL | Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | OZONO BOIRO CD | CO |
36790 | LOUREIRO LOPEZ, CHRISTIAN | Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | BOUDSPORT | CO |
35419 | PAN VILARIÑO, ALEJANDRO | Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | DOBOK | CO |
25817 | MARTINEZ SOBRIDO, BRAIS | Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
32062 | QUEIRUGA GONZALEZ, YOEL | Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
32302 | BARREIRO SANCHEZ, MARCELO | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | KWON | CO |
27195 | SALANOVA LISTE, ADRIAN | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | MANIOTAS-NOIA | CO |
25819 | BRION CAMEAN, UNAI | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
37632 | FERREIRO MARTINEZ, BORJA | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | OZONO BOIRO CD | CO |
41163 | LIÑARES CAAMAÑO, MARCOS | Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | BOUDSPORT | CO |
27091 | MOUZO PEREZ, ISAAC | Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | CENTER | CO |
30834 | CAAMAÑO MARTINEZ, ARES | Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | MANIOTAS-NOIA | CO |
35769 | GOMEZ GONZALEZ, BRUNO | Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
33618 | MEIJIDE COUTO, RAUL | Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | NATURAL SPORT SADA | CO |
39784 | VARELA RIVAS, JAVIER | Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 | BOUDSPORT | CO |
38226 | GARCIA TIZON, HUGO | Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 | KWON | CO |
38720 | AVILES SANTOS, MARCOS | Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
34520 | QUESADA SANCHEZ, DANIEL | Home INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | DOBOK | CO |
38733 | BATISTA EMBOIRIK, EDGAR | Home INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
37032 | SANTOS VIZCAYA, GABRIEL | Home INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
35318 | BOTANA BEIS, DANIEL | Home INFANTIL LIXEIRO | BOUDSPORT | CO |
30826 | BLANCO PIÑEIRO, SAMUEL | Home INFANTIL LIXEIRO | MANIOTAS-NOIA | CO |
32058 | CAMPOS PRIETO, SERGIO | Home INFANTIL LIXEIRO | MANIOTAS-NOIA | CO |
35862 | CAROU LOPEZ, BRAIS | Home INFANTIL LIXEIRO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
35964 | DIEZ ROO, IVAN | Home INFANTIL LIXEIRO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
40895 | SANCHEZ CID, MANUEL | Home INFANTIL LIXEIRO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
28731 | CERNADAS AGEITOS, ALEJANDRO | Home INFANTIL LIXEIRO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
41847 | VILLALBA CARBALLO, PEDRO PABLO | Home INFANTIL LIXEIRO | NATURAL SPORT SADA | CO |
30049 | CANOSA GARCIA, BRAIS | Home INFANTIL LIXEIRO | SUH SPORT | CO |
38117 | VAZQUEZ SIMES, GABRIEL | Home INFANTIL LIXEIRO | TKDENODO | CO |
38031 | FERNANDEZ GARCIA, IÑIGO | Home INFANTIL MEDIO | NATURAL SPORT SADA | CO |
34055 | PAZ ALBORES, MANUEL | Home INFANTIL MINIMOSCA | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
32011 | RAMOS OUJO, FRANCISCO | Home INFANTIL MINIMOSCA | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
36522 | DEL RIO CARAMES, MANUEL | Home INFANTIL MOSCA | MANIOTAS-NOIA | CO |
33052 | RIOS RIVEIRO, MATEO | Home INFANTIL MOSCA | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
35756 | SANTOS RUIZ, MANUEL | Home INFANTIL MOSCA | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
30065 | DOSIL CALO, MARTIN | Home INFANTIL MOSCA | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
32878 | TORRADO MARTINEZ, PABLO - | Home INFANTIL MOSCA | SUH SPORT | CO |
37643 | TEO FRANQUEIRO, GABRIEL | Home INFANTIL MOSCA | TKDENODO | CO |
41102 | FIGUEIRA MARZOA, PABLO | Home INFANTIL PESADO | BOUDSPORT | CO |
32540 | CARIDAD REDONDO, DARIO | Home INFANTIL PESADO | KWON | CO |
35622 | ZAS OTERO, ADRIAN | Home INFANTIL PESADO | TKDENODO | CO |
38227 | GARCIA TIZON, SAUL | Home INFANTIL PLUMA | KWON | CO |
33606 | GONZALEZ SANCHEZ, DIEGO | Home INFANTIL PLUMA | KWON | CO |
28730 | GARCIA TUBIO, PABLO | Home INFANTIL PLUMA | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
33773 | JIMENEZ PONCE, CARLOS | Home INFANTIL PLUMA | NATURAL SPORT SADA | CO |
37725 | MARTIN GONZALEZ, ALBERTO | Home INFANTIL PLUMA | NATURAL SPORT SADA | CO |
37201 | MUÑIZ MARTIS, MATEO | Home INFANTIL PLUMA | OZONO BOIRO CD | CO |
38421 | REY FRANQUEIRA, ALEJANDRO | Home INFANTIL SEMIMEDIO | BOUDSPORT | CO |
37532 | SILVA PEREZ, MARIO | Home INFANTIL SEMIMEDIO | DOBOK | CO |
34332 | ANGUEIRA DURO, JESUS | Home INFANTIL SEMIMEDIO | TKDENODO | CO |
37031 | GARCIA GARCIA, ABEL | Home INFANTIL SEMIPESADO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
29207 | BOUDJENANE LIÑARES, MATEO | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | BOUDSPORT | CO |
37729 | BERMUDEZ MOREIRA, NILO | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | KWON | CO |
40071 | DEL PUERTO BLANCO, ANTON | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | MANIOTAS-NOIA | CO |
40896 | VAZQUEZ CABRAL, MARTIN | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
38363 | FERNANDEZ PAULOS, SOFIA | Muller INFANTIL GALO | DOBOK | CO |
34405 | ALONSO MENDEZ, ALBA | Muller INFANTIL GALO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
30574 | ROMERO FERNANDEZ, NOA | Muller INFANTIL GALO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
30573 | SANTAMARIA SANTIAGO, NOA | Muller INFANTIL GALO | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
39229 | DIEDRICH CARRIL, DIANA | Muller INFANTIL GALO | NATURAL SPORT SADA | CO |
37590 | PENAS CONDE, LAURA | Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | KWON | CO |
35784 | SAMPEDRO PEREZ, THALIA | Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
36076 | VILLCA RODRIGUEZ, CARLA ANDREA | Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | NATURAL SPORT SADA | CO |
30025 | BOUZAS SILVA, SANDRA - | Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | SUH SPORT | CO |
34519 | PENA BERNAL, LUCIA | Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | DOBOK | CO |
38892 | NUÑEZ PEREZ, NEREA | Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | KWON | CO |
38176 | GARCIA GRAÑA, PAULA | Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | KWON | CO |
32074 | PARADA GARCIA, YAIZA | Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
31901 | GONZALEZ PEREZ, SANDRA - | Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | SUH SPORT | CO |
35385 | DIEGUEZ VEIRAS, CLAUDIA | Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | BOUDSPORT | CO |
32488 | VARELA LEMA, AVRIL | Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
32096 | SONEIRA BALADO, SARA | Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | BOUDSPORT | CO |
32571 | VALEIRO CARRO, IRIA | Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | KWON | CO |
30831 | VILLAVERDE VARELA, NATALIA | Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
27352 | SANTAMARIA SANTIAGO, UXIA | Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
37588 | CORTES GIL, TANIA | Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | KWON | CO |
32494 | BELLU LEIS, NATASHA | Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | MANIOTAS-NOIA | CO |
35858 | QUEIRUGA DIEZ, ANTIA | Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
37111 | VILARNOVO ALLAL, SUSANA | Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | SUH SPORT | CO |
31297 | SUAREZ MOSQUERA, ELIANA | Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 | BOUDSPORT | CO |
33532 | BLANCO SANCHEZ, OLAYA | Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 | BOUDSPORT | CO |
32987 | RODRIGUEZ IGLESIAS, VALERIA | Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 | DOBOK | CO |
29063 | POMBO MIGUELEZ, MIREIA | Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | MANIOTAS-NOIA | CO |
38017 | BARRAL DIZ, SERKALEM | Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | NATURAL SPORT SADA | CO |
36999 | GARCIA MARIÑO, ANA | Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | OZONO BOIRO CD | CO |
36628 | QUINTAS CORREIA, ALMUDENA NURIA - | Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | SUH SPORT | CO |
30564 | OTERO RODRIGUEZ, ZAIDA | Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | TKDENODO | CO |
38422 | REY FRANQUEIRA, ALBA | Muller INFANTIL LIXEIRO | BOUDSPORT | CO |
34194 | ANTELO DOMINGUEZ, MARIA ENGRACIA | Muller INFANTIL LIXEIRO | MANIOTAS-NOIA | CO |
33135 | ABUIN SANCHEZ, INES | Muller INFANTIL LIXEIRO | NATURAL SPORT SADA | CO |
36782 | VELO DIAZ, YAIZA | Muller INFANTIL LIXEIRO | NATURAL SPORT SADA | CO |
33356 | GARCIA SUAREZ, HELENA | Muller INFANTIL MEDIO | DOBOK | CO |
32059 | GOSENDE RODRIGUEZ, MARTA | Muller INFANTIL MEDIO | MANIOTAS-NOIA | CO |
30776 | CELADA MARTINEZ, TALIA YU | Muller INFANTIL MEDIO | NATURAL SPORT SADA | CO |
32014 | LOPEZ ABOY, YODITH | Muller INFANTIL MEDIO | OZONO BOIRO CD | CO |
29784 | BARREIRO BESADA, PAULA | Muller INFANTIL MOSCA | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
40673 | GARCIA VALENCIANO PEREZ, ZOE | Muller INFANTIL MOSCA | NATURAL SPORT SADA | CO |
41742 | SABORIDO PEREZ, CARLA | Muller INFANTIL MOSCA | SUH SPORT | CO |
34245 | MOURE RUA, SOFIA | Muller INFANTIL MOSCA | TKDENODO | CO |
31469 | VIQUEIRA POSE, ABRIL | Muller INFANTIL PESADO | BOUDSPORT | CO |
41165 | COUSELO BASCOY, ALBA | Muller INFANTIL PESADO | BOUDSPORT | CO |
40102 | TOUCEDA SOUTO, MARIA ISABEL | Muller INFANTIL PESADO | TKDENODO | CO |
38883 | LAMEIRO MOSQUERA, PAULA | Muller INFANTIL PLUMA | KWON | CO |
38863 | MARTINEZ CANCIO, DEVA | Muller INFANTIL PLUMA | KWON | CO |
28710 | ABELLEIRA MALLO, AROA | Muller INFANTIL PLUMA | NATURAL SPORT RIBEIRA | CO |
40126 | CODESIDO MOURIÑO, NEREA | Muller INFANTIL PLUMA | NATURAL SPORT SADA | CO |
39655 | DIAZ BRANDON, CARLA | Muller INFANTIL PLUMA | NATURAL SPORT SADA | CO |
34373 | GARCIA ARES, IRIA | Muller INFANTIL PLUMA | SUH SPORT | CO |
40117 | PERNAS MARTINEZ, IRENE | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | NATURAL SPORT SADA | CO |
40134 | CORDOBA OSSA, CAROLYNE MISHELL | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | NATURAL SPORT SADA | CO |
39720 | LOPEZ OBREGON, TIRSA FERNANDA - | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | SUH SPORT | CO |
33933 | GARCIA LORES, SANDRA - | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | SUH SPORT | CO |
39654 | RODRIGUEZ VARONA, AINHOA | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | NATURAL SPORT SADA | CO |
37716 | MANTIÑAN ALVES, LEIRE | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | NATURAL SPORT SADA | CO |
30670 | GONZALEZ VAZQUEZ, BRUNO | Home INFANTIL GALO | MOO DUK KWAN | LU |
37980 | PRIETO DEL RIO, SERGIO | Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | VALERICS | LU |
40708 | IBN SALAH, NADIR | Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 | VALERICS | LU |
36154 | PICO DA COSTA, FERNANDO | Home INFANTIL PLUMA | MOO DUK KWAN | LU |
29245 | CAMPELLO GONZALEZ, TATIANA | Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | VALERICS | LU |
33556 | PENA TRASTOY, INES | Muller INFANTIL SEMIPESADO | MOO DUK KWAN | LU |
38793 | ADAN PEREIRA, SANTIAGO | Home INFANTIL LIXEIRO | MUGA DOJANG | PO |
33453 | SANCHEZ RODRIGUEZ, BRAIS | Home INFANTIL MINIMOSCA | COUTO | OU |
37863 | MAYA TAVARES, HUGO | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | COUTO | OU |
39382 | RODRIGUEZ ANEGAS, MIREYA | Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | C.D.S. OURENSE | OU |
31041 | LAGE GONZALEZ, ALBA | Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | MUGA DOJANG | PO |
39388 | RODRIGUEZ ALVAREZ, UXIA | Muller INFANTIL LIXEIRO | C.D.S. OURENSE | OU |
34843 | RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTIA | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | COUTO | OU |
32441 | ALONSO GONZALEZ, DIEGO | Home INFANTIL GALO | BUDO CASTRELOS | PO |
33524 | AGUIN FERVENZA, UNAI | Home INFANTIL GALO | KIDO SPORT | PO |
36553 | FREIRE BLANCO, HECTOR | Home INFANTIL GALO | OLIMPIC | PO |
37478 | CORDEIRO MOREIRA, RAUL | Home INFANTIL GALO | PATIÑO-MOAÑA | PO |
41133 | ALONSO MARTINEZ, XAVI | Home INFANTIL GALO | TAO | PO |
36832 | MATIAS PIRES, CARLOS | Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | MACE SPORT | PO |
36552 | CASTRO BARCALA, ALEXANDRE | Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | OLIMPIC | PO |
29709 | SANTOS ABALDE, GAEL | Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | SARES TKD CANGAS | PO |
34249 | GARCIA LAGO, YOEL | Home INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | ZUSANLI | PO |
32655 | PAREDES COLLAZO, JUAN | Home INFANTIL IN-A. M-33 F-29 | SEUNGSPORT | PO |
30937 | SANROMAN GUISANDE, MANUEL | Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 | AS SPORT | PO |
34901 | MARTINEZ ZAMORA, LUCAS | Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 | KIAP | PO |
30784 | DIEGUEZ RUA, ALVARO | Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 | KIAP | PO |
33918 | LOPEZ BARTOL, ALAN | Home INFANTIL IN-A. M-37 F-33 | TAO | PO |
35106 | GUTIERREZ ALVAREZ, DANIEL | Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 | MACE SPORT | PO |
31337 | PEREIRA GONZALEZ, ADONAIS | Home INFANTIL IN-A. M-41 F-37 | TAO | PO |
35712 | ANTOLIN CARRACEDO, ADRIAN | Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | KIAP | PO |
38860 | ROMAN SAA, EDUARDO | Home INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | ZUSANLI | PO |
38677 | MARTINEZ CHAVER, YAGO | Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | AS SPORT | PO |
37116 | FERNANDEZ FERNANDEZ, ANSUR | Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | BUDO CASTRELOS | PO |
30809 | CAL FERNANDEZ, ALBERTO | Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | BUDO CASTRELOS | PO |
30816 | MADERA RODRIGUEZ, LUCAS | Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | BUDO CASTRELOS | PO |
37243 | ESTEVEZ GARCIA, XOAN | Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | MAT'S | PO |
29694 | PEREIRA GRAÑA, RAUL MARCIAL | Home INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | SARES TKD CANGAS | PO |
26427 | GONZALEZ DOMINGUEZ, OMAR | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | BUDO CASTRELOS | PO |
37466 | VAZQUEZ FIGUEROA, MARIO | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | BUDO CASTRELOS | PO |
27467 | LIGERO TABOADA, ALEJANDRO | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | MAT'S | PO |
35290 | MOREIRA DE AMORIM, CARLOS MANUEL | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | MAT'S | PO |
34796 | TEIJO POUSADA, HUGO | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | SARES TKD CANGAS | PO |
36086 | BLANCO FALCON, MARIO | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | VITAL SPORT-CAMBADOS | PO |
31868 | RODRIGUEZ FERNANDEZ, ROI | Home INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | VITAL SPORT-CAMBADOS | PO |
31817 | CAMINO LOGROÑO, LOIS | Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | MACE SPORT | PO |
32445 | AGUIRRE DUQUE, JOSE DAVID | Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | MACE SPORT | PO |
27335 | DOS REIS PADIN, JAIME | Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | OLIMPIC | PO |
35703 | MALLO PENA, IAGO | Home INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | SEUNGSPORT | PO |
27294 | GOLOBARDAS JUNCAL, ADRIAN | Home INFANTIL IN-A. M-61 F-55 | PATIÑO-MOAÑA | PO |
28622 | SILVA SOUTULLO, CHRISTIAN | Home INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | KIDO SPORT | PO |
36512 | PEREZ MACHO, CARLOS | Home INFANTIL LIXEIRO | AS SPORT | PO |
30367 | COSTAS LOPEZ, JAVIER | Home INFANTIL LIXEIRO | BUDO CASTRELOS | PO |
36567 | MUMARY PAZ, GAEL | Home INFANTIL LIXEIRO | KAE SPORT | PO |
32750 | FRAGA OJEDA, NICOLAS | Home INFANTIL LIXEIRO | KIAP | PO |
35104 | GUTIERREZ ALVAREZ, ALVARO | Home INFANTIL LIXEIRO | MACE SPORT | PO |
33602 | ABOLLADO BUGALLO, JOSE | Home INFANTIL LIXEIRO | MACE SPORT | PO |
35162 | MARTINEZ SUAREZ, ADRIAN | Home INFANTIL LIXEIRO | MACE SPORT | PO |
32008 | NOVO MORUJA, CARLOS | Home INFANTIL LIXEIRO | MACE SPORT | PO |
36432 | CASTRO TOME, JOEL | Home INFANTIL LIXEIRO | MAT'S | PO |
32272 | CORDEIRO DEL OJO, RAUL | Home INFANTIL LIXEIRO | PATIÑO-MOAÑA | PO |
34770 | LONGUEIRA CALO, SAMUEL | Home INFANTIL LIXEIRO | SARES TKD CANGAS | PO |
30194 | FERNANDEZ FIDALGO, TELMO | Home INFANTIL MEDIO | AS SPORT | PO |
32888 | PAZOS ALVAREZ, YERAY | Home INFANTIL MEDIO | AS SPORT | PO |
33682 | PASCUAL LAGO, DANIEL | Home INFANTIL MEDIO | BUDO CASTRELOS | PO |
34966 | PIÑEIRO SILVA, IVAN | Home INFANTIL MEDIO | KIDO SPORT | PO |
38129 | FERNANDEZ CRESPO, HUGO | Home INFANTIL MINIMOSCA | MAT'S | PO |
34073 | FERNANDEZ UCHA, IZAN | Home INFANTIL MOSCA | BUDO CASTRELOS | PO |
37909 | DAVILA RODRIGUEZ, ADRIAN | Home INFANTIL MOSCA | KAE SPORT | PO |
35263 | PIÑEIRO JUSTO, JAIRO | Home INFANTIL MOSCA | MAT'S | PO |
32279 | LOPEZ BLANCO, HUGO | Home INFANTIL MOSCA | TAO | PO |
37603 | OTERO GONZALEZ, FERNANDO | Home INFANTIL PESADO | E. D. POIO | PO |
34126 | QUEIJA COMESAÑA, HUGO | Home INFANTIL PLUMA | BUDO CASTRELOS | PO |
31960 | GIL VAZQUEZ, IAGO | Home INFANTIL PLUMA | HEBE | PO |
33678 | OTERO SOUSA, JAVIER | Home INFANTIL PLUMA | KAE SPORT | PO |
36714 | FENTANES LUSQUIÑOS, MAURO | Home INFANTIL PLUMA | MACE SPORT | PO |
33656 | BARROS HERMIDA, MARIO | Home INFANTIL PLUMA | MAT'S | PO |
39713 | VEIGA DOMINGUEZ, SERGIO | Home INFANTIL PLUMA | MAT'S | PO |
35559 | GARCIA REY, ANXO | Home INFANTIL PLUMA | SARES TKD CANGAS | PO |
30876 | VILAN MANCUELLO, MATIAS | Home INFANTIL PLUMA | TAEKANART | PO |
37610 | VELOSO VILLAR, ADRIAN | Home INFANTIL PLUMA | TAO | PO |
32649 | LOZANO OTERO, BORJA | Home INFANTIL SEMIMEDIO | AS SPORT | PO |
34384 | ALVAREZ LAGO, MARCOS | Home INFANTIL SEMIMEDIO | BUDO CASTRELOS | PO |
30560 | SANCHEZ SANTOS, HUGO | Home INFANTIL SEMIMEDIO | HEBE | PO |
35102 | GONZALEZ GARCIA, DIEGO | Home INFANTIL SEMIMEDIO | MACE SPORT | PO |
30031 | SANTOME MAGALLANES, AARON | Home INFANTIL SEMIMEDIO | PATIÑO-MOAÑA | PO |
31409 | SANTOS MALVIDO, MANUEL | Home INFANTIL SEMIPESADO | PATIÑO-MOAÑA | PO |
34772 | BRUN FERNANDEZ, RAUL | Home INFANTIL SEMIPESADO | SARES TKD CANGAS | PO |
31157 | MIRANDA NUÑEZ, GABRIEL | Home INFANTIL SEMIPESADO | SARES TKD CANGAS | PO |
29815 | GARCIA PADIN, MARCOS | Home INFANTIL SEMIPESADO | VITAL SPORT-CAMBADOS | PO |
33826 | MACIEL ALVAREZ, MIGUEL | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | AS SPORT | PO |
36569 | PEREZ CADENAS, HUGO | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | KAE SPORT | PO |
34664 | ALEN GONZALEZ, DIEGO | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | KIAP | PO |
28580 | PAZOS PAVON, ANXO | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | MACE SPORT | PO |
31410 | VERDE COSTAS, RUBEN | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | PATIÑO-MOAÑA | PO |
36241 | VARELA RODRIGUEZ, HUGO | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | PATIÑO-MOAÑA | PO |
33917 | BESADA PEREZ, ANXO | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | TAO | PO |
38861 | ROMAN SAA, IGNACIO | Home INFANTIL SUPERLIXEIRO | ZUSANLI | PO |
41372 | RODRIGUEZ ALMENDRAL, NEREA | Muller INFANTIL GALO | MAT'S | PO |
39521 | VILLANUEVA SOLLA, SABELA | Muller INFANTIL GALO | OLIMPIC | PO |
36244 | CALVAR SOLLA, ALBA | Muller INFANTIL GALO | PATIÑO-MOAÑA | PO |
33304 | COSTAS MOLDES, LENA | Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | SARES TKD CANGAS | PO |
31180 | GARRIDO AGULLA, SHEYLA | Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | SARES TKD CANGAS | PO |
32523 | OLIVEIRA REBOLLIDO, ZAIRA | Muller INFANTIL IN-A. M+65 F+59 | VITAL SPORT-CAMBADOS | PO |
28347 | FERNANDEZ SALGADO, NOA | Muller INFANTIL IN-A. M-37 F-33 | SARES TKD CANGAS | PO |
29091 | CHAPELA VILAS, ANDREA | Muller INFANTIL IN-A. M-41 F-37 | PATIÑO-MOAÑA | PO |
31441 | FERNANDEZ CORTIZO, NOA | Muller INFANTIL IN-A. M-41 F-37 | SARES TKD CANGAS | PO |
30174 | OLIVEIRA FERNANDEZ, DANIELA | Muller INFANTIL IN-A. M-41 F-37 | SEUNGSPORT | PO |
30749 | PAZOS PAVON, IRIA | Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | MAT'S | PO |
27322 | FERNANDEZ CANOSA, SARA | Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | OLIMPIC | PO |
25923 | GUTIERREZ VIDAL, IARA | Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | OLIMPIC | PO |
32654 | PAREDES COLLAZO, GALA | Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | SEUNGSPORT | PO |
32277 | PEREZ VILLAR, MIRIAM | Muller INFANTIL IN-A. M-45 F-41 | TAO | PO |
28100 | BOUZAS FERNANDEZ, TANIA | Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | KAE SPORT | PO |
37141 | IMPARATO POMARES, ALESSANDRA | Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | MACE SPORT | PO |
28824 | VARELA PALMAS, IRIA | Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | PATIÑO-MOAÑA | PO |
31183 | PAZ CHAPELA, ADRIANA | Muller INFANTIL IN-A. M-49 F-44 | SARES TKD CANGAS | PO |
30305 | RODRIGUEZ IGLESIAS, IRIA | Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | HEBE | PO |
27293 | PENA RIOS, SARA | Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | PATIÑO-MOAÑA | PO |
28834 | SEIJO MARTIN, IRIA | Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | PATIÑO-MOAÑA | PO |
31193 | CHAPELA GUIMERANS, VALERIA | Muller INFANTIL IN-A. M-53 F-47 | SARES TKD CANGAS | PO |
29041 | LIGERO TABOADA, ALBA | Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | MAT'S | PO |
37704 | YE YE, LEYI | Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | PATIÑO-MOAÑA | PO |
34026 | GAVELA OTERO, SARA | Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | SARES TKD CANGAS | PO |
28651 | GONZALEZ VAQUEIRO, LAURA | Muller INFANTIL IN-A. M-57 F-51 | TAO | PO |
35919 | SANCHEZ MARTINEZ, ANTIA | Muller INFANTIL IN-A. M-61 F-55 | KIDO SPORT | PO |
35065 | RIQUELME ROLON, ALANIS VICTORIA | Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | AS SPORT | PO |
35977 | RUA NOVAS, UXIA | Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | HEBE | PO |
30794 | SUAREZ LOPEZ, NEREA XIAO | Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | OLIMPIC | PO |
31184 | LEMOS GONZALEZ, ANTIA | Muller INFANTIL IN-A. M-65 F-59 | SARES TKD CANGAS | PO |
39813 | COUTO ISORNA, LUCIA | Muller INFANTIL LIXEIRO | OLIMPIC | PO |
32605 | JARES COSTAS, CLAUDIA | Muller INFANTIL LIXEIRO | PATIÑO-MOAÑA | PO |
33123 | ALONSO COMESAÑA, DAFNE | Muller INFANTIL LIXEIRO | TAO | PO |
33189 | JUSTO FORTES, CANDELA | Muller INFANTIL MEDIO | MAT'S | PO |
35186 | BERNARDEZ GARCES, LUA | Muller INFANTIL MEDIO | MAT'S | PO |
35525 | FRANCISCO TEIJEIRA, DULCE NAIARA | Muller INFANTIL MINIMOSCA | TAO | PO |
37637 | GARCIA COELLO, AINHOA | Muller INFANTIL PLUMA | AS SPORT | PO |
39520 | ANGUEIRA VARELA, NURIA | Muller INFANTIL PLUMA | OLIMPIC | PO |
30195 | ALVAREZ RODRIGUEZ, MARTA MARIA | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | AS SPORT | PO |
31818 | CANABAL BLANCO, NEREA | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | MACE SPORT | PO |
36397 | GONZALEZ RIVEIRO, INES | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | MACE SPORT | PO |
40428 | GIL FERREIRA, SARA | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | MAT'S | PO |
36735 | IGLESIAS DOMINGUEZ, SAIOA | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | MAT'S | PO |
30325 | GUTIERREZ VIDAL, AROA | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | OLIMPIC | PO |
36156 | GREGORIO LANDIN, LUCIA | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | TAEKANART | PO |
33073 | DOZO LOZANO, ALBA | Muller INFANTIL SEMIMEDIO | TAEKANART | PO |
33195 | GONZALEZ DURAN, ANA | Muller INFANTIL SEMIPESADO | AS SPORT | PO |
35846 | SANCLEMENTE POUSA, CARLA | Muller INFANTIL SEMIPESADO | PATIÑO-MOAÑA | PO |
33348 | FERNANDEZ MOREIRA, SALETA | Muller INFANTIL SEMIPESADO | SARES TKD CANGAS | PO |
33197 | DELGADO ANDRADE, ADRIANA | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | AS SPORT | PO |
34605 | GARCIA SANTABARBARA, EVA | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | MAT'S | PO |
31820 | JANEIRO OGANDO, MARTINA | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | MAT'S | PO |
35206 | CASADO MIRANDA, UXIA | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | MAT'S | PO |
36447 | REBON FEDOROVA, EKATERINA | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | OLIMPIC | PO |
30030 | LOPEZ PEQUEÑO, TANIA | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | PATIÑO-MOAÑA | PO |
35719 | LUIS RODRIGUEZ, ELENA | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | TAEKANART | PO |
33927 | ROMAN BALO, ANDREA | Muller INFANTIL SUPERLIXEIRO | TAO | PO |
INSCRICIÓN DE EXHIBICIÓN:
28526 | FERREIRO DOMINGUEZ, MARIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | COUTO |
28524 | GARCIA RODRIGUEZ, AINOHA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | COUTO |
29988 | FEIJOO GOMEZ, JULIAN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | COUTO |
32602 | MARTINEZ FERNANDEZ, FATIMA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | COUTO |
37195 | IGLESIAS DOVAL, JULIO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | COUTO |
29779 | RAMOS LLOVES, MANUEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | COUTO |
34847 | PADRON RODRIGUEZ, CARLA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | COUTO |
34842 | GULIN RODRIGUES, YARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | COUTO |
29978 | BUJAN LOPEZ, DENIS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
41150 | PARDO DEL RIEGO, ANTONIO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
29972 | CASTRO REY, UXIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
37038 | CASTAÑEDA FERNANDEZ, SILVIA LUCIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
35112 | PIÑEIRO LAGE, PAULA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
33219 | VILLAR VARELA, MARIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
25486 | FERNANDEZ SOMOZA, UNAI | Indiferente EXHIBICION CADETE A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
33579 | GARCIA HERNANDEZ, NURIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
39678 | SOMOZA GARCIA LOSA, LARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
29977 | BUJAN LOPEZ, IAGO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | Reserva |
27101 | RODRIGUEZ BOUTUREIRA, ANDRES | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HAN´S HORANG I |
36400 | CARRO AGUIÑO, ADRIANA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HAN´S HORANG I |
39517 | DANS CASTRO, OMAR | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HAN´S HORANG I |
32975 | GARCIA ZAS, FRANCISCO JOSE | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HAN´S HORANG I |
41264 | OTERO HERRERA, ISABEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HAN´S HORANG I |
35695 | RIZO SAVELKOULS, IVONNE | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HAN´S HORANG I |
33067 | SESAR VILA, MARCOS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HAN´S HORANG I |
42455 | DIAZ AMOR, CLARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HAN´S HORANG I |
25442 | DI-MARTINO FERMIN, BARBARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HEBE |
23555 | PAZ ROMERO, MANUEL ALEJANDRO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HEBE |
26770 | SANTOME PONTIS, GABRIELE | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HEBE |
26148 | PORTELA DIEGUEZ, ALVARO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HEBE |
28679 | SANCHEZ SANTOS, IVAN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HEBE |
30305 | RODRIGUEZ IGLESIAS, IRIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HEBE |
35977 | RUA NOVAS, UXIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HEBE |
31366 | COSTA LEMAT, XIAN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HEBE |
31365 | DEL OJO CARRO, MICHELLE | Indiferente EXHIBICION CADETE A | HEBE |
34447 | ALVAREZ TRIGAS, CARLA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KIAP |
35712 | ANTOLIN CARRACEDO, ADRIAN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KIAP |
30263 | FERNANDEZ MUCHOVA, MARCELA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KIAP |
25894 | FERNANDEZ-HERRERIN RODRIGUEZ, TOMAS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KIAP |
27615 | FRAGA OJEDA, IAGO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KIAP |
27895 | GONZALEZ PEREZ, CARLOS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KIAP |
25973 | IGLESIAS PEREZ DE LAMA, ANA TERESA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KIAP |
32749 | MONTENEGRO DE MARCOS, HELENA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KIAP |
30259 | SANCHEZ PINZON, DIEGO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KIAP |
38481 | YELO PALOMERA, LUCAS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | Reserva |
35687 | BOUZA GONZALEZ, LARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KWON |
24889 | CORTES ENRIQUEZ, ANDREA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KWON |
25229 | COUCEIRO GARCIA, MARIO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KWON |
26591 | MAHIA VAZQUEZ, LUCAS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KWON |
30622 | MAHIA VAZQUEZ, TOMAS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KWON |
41051 | MICHAELSEN GOMEZ, MIRIAM | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KWON |
32304 | PEREZ PICADO, IRATI | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KWON |
25225 | PREGO PENA, IZAN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KWON |
38871 | PENA MEDIN, ANTON | Indiferente EXHIBICION CADETE A | KWON |
32498 | GONZALEZ PONTEVEDRA, ANDREA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MACE SPORT |
28578 | NUÑEZ CARRO, DENISE | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MACE SPORT |
29998 | PITA ROS, ANA ISABEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MACE SPORT |
28314 | VAN-DINTER BELOSO, ARACELI | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MACE SPORT |
30182 | ALFONSIN AMBROA, CIBRAN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MACE SPORT |
30186 | VENTOSO BLANCO, DIEGO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MACE SPORT |
34065 | SANMARTIN RUIBAL, GUANG LI | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MACE SPORT |
27190 | RODRIGUEZ GONZALEZ, DIEGO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MACE SPORT |
29886 | RODRIGUEZ RAMIREZ, XABIER | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MACE SPORT |
34422 | TAJES ABOAL, YAGO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | Reserva |
26723 | VILA FERNANDEZ, YOLANDA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MAIS DXT-TRABAZOS |
26694 | BLANCO GONZALEZ, UXIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MAIS DXT-TRABAZOS |
35807 | GAMALLO GONZALEZ, CANDELA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MAIS DXT-TRABAZOS |
29858 | ALVAREZ ABEIJON, MARTIN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MAIS DXT-TRABAZOS |
31140 | GONZALEZ VALENTIN, ANGEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MAIS DXT-TRABAZOS |
28027 | SEOANE MARTINEZ, PABLO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MAIS DXT-TRABAZOS |
35806 | PROVECHO DOVAL, JORGE | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MAIS DXT-TRABAZOS |
31402 | VARELA TORRES, SUSAN NICOLE | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MAIS DXT-TRABAZOS |
36380 | ADAN GARCIA, MARTA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MUGA DOJANG |
40571 | ALONSO BECEIRO, MARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MUGA DOJANG |
38790 | DIAZ RODRIGUEZ, XOEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MUGA DOJANG |
36485 | MISA BECEIRO, ANDREA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MUGA DOJANG |
36387 | MUIÑOS SOLER, MANUEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MUGA DOJANG |
36226 | NUÑEZ BORRAGEIROS, ANDREA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MUGA DOJANG |
36227 | NUÑEZ BORRAGEIROS, SHEILA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MUGA DOJANG |
36229 | PAZOS COMESAÑA, XOEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MUGA DOJANG |
37768 | SANTOS MOURIÑO, SOFIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | MUGA DOJANG |
38793 | ADAN PEREIRA, SANTIAGO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | Reserva |
34046 | MONTEMUIÑO MARTINEZ, IRENE | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
34047 | MONTEMUIÑO MARTINEZ, LUCIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
25795 | ABELLEIRA MALLO, MATEO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
32065 | TOMAS GONZALEZ, LOIS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
25819 | BRION CAMEAN, UNAI | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
27214 | PARAMO COBAS, ALEJANDRO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
25817 | MARTINEZ SOBRIDO, BRAIS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
37887 | FRANCO MARTINEZ, BORJA DOMINGO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
33136 | ABUIN SANCHEZ, IREA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT SADA |
28848 | GALDO MAIRA, RUBEN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT SADA |
38017 | BARRAL DIZ, SERKALEM | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT SADA |
28776 | SCHULLENBERG CASTRO, MANUEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT SADA |
36076 | VILLCA RODRIGUEZ, CARLA ANDREA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT SADA |
36487 | VELO DIAZ, ZAIDA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT SADA |
30776 | CELADA MARTINEZ, TALIA YU | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT SADA |
36073 | SALINAS GONZALEZ, NOA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | NATURAL SPORT SADA |
27145 | BARREIRO LOPEZ, ENMA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | OLIMPIC |
27335 | DOS REIS PADIN, JAIME | Indiferente EXHIBICION CADETE A | OLIMPIC |
25925 | FERNANDEZ CANOSA, MAR | Indiferente EXHIBICION CADETE A | OLIMPIC |
27322 | FERNANDEZ CANOSA, SARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | OLIMPIC |
25923 | GUTIERREZ VIDAL, IARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | OLIMPIC |
27331 | MERA BARCALA, MARCOS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | OLIMPIC |
29346 | PINTOS REY, CRISTINA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | OLIMPIC |
30794 | SUAREZ LOPEZ, NEREA XIAO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | OLIMPIC |
34226 | LOPEZ ARAGUNDE, RODRIGO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | OLIMPIC |
26768 | CAO GALLEGO, MARIO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | PATIÑO-MOAÑA |
27294 | GOLOBARDAS JUNCAL, ADRIAN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | PATIÑO-MOAÑA |
27293 | PENA RIOS, SARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | PATIÑO-MOAÑA |
28832 | GRAÑA MATEO, PAULA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | PATIÑO-MOAÑA |
37704 | YE YE, LEYI | Indiferente EXHIBICION CADETE A | PATIÑO-MOAÑA |
30468 | JARES COSTAS, PEDRO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | PATIÑO-MOAÑA |
30027 | IGLESIAS LEMA, MANOEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | PATIÑO-MOAÑA |
33846 | PAREDES RIOS, NOELIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | PATIÑO-MOAÑA |
28834 | SEIJO MARTIN, IRIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | PATIÑO-MOAÑA |
25281 | MARIÑO IGLESIAS, KEVIN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | SARES TKD CANGAS |
26791 | DACOSTA MAGDALENO, DARIO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | SARES TKD CANGAS |
28235 | DOCAMPO PASTORIZA, RAQUEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | SARES TKD CANGAS |
30310 | PAZO RIAL, IVAN | Indiferente EXHIBICION CADETE A | SARES TKD CANGAS |
31183 | PAZ CHAPELA, ADRIANA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | SARES TKD CANGAS |
34796 | TEIJO POUSADA, HUGO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | SARES TKD CANGAS |
28347 | FERNANDEZ SALGADO, NOA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | SARES TKD CANGAS |
29694 | PEREIRA GRAÑA, RAUL MARCIAL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | SARES TKD CANGAS |
34026 | GAVELA OTERO, SARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | SARES TKD CANGAS |
31193 | CHAPELA GUIMERANS, VALERIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | Reserva |
31934 | BOQUETE SEOANE, PABLO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | TAO |
26139 | GUTIERREZ ALVAREZ, MACARENA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | TAO |
27630 | MARTINEZ PEREZ, PEPE | Indiferente EXHIBICION CADETE A | TAO |
32760 | PEREZ MONTOTO, DANIEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | TAO |
28653 | MOSCOSO BECEIRO, ANDREA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | TAO |
29362 | MOSCOSO BECEIRO, SERGIO | Indiferente EXHIBICION CADETE A | TAO |
26188 | SANMARCO CONSTENLA, UXIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | TAO |
31937 | PETEIRO BALADO, MARIA JESUS | Indiferente EXHIBICION CADETE A | TAO |
27483 | MONTENEGRO VARELA, JOEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | TAO |
25991 | CHAN TRASANDE, NOA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
34035 | CORTON FERNANDEZ, ROI | Indiferente EXHIBICION CADETE A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
30539 | CID ESTEVEZ, MARA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
33008 | COSTAS FERNANDEZ, LUCIA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
30627 | FERNANDEZ PINTOS, DAVID | Indiferente EXHIBICION CADETE A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
34123 | FERNANDEZ PINTOS, SANDRA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
34038 | LAGE COMESAÑA, GABRIELA | Indiferente EXHIBICION CADETE A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
30630 | SANTOS FERNANDEZ, MIGUEL | Indiferente EXHIBICION CADETE A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
29113 | CARAMES TORRES, DAVID | Indiferente EXHIBICION CADETE A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
38975 | PEREZ QUINTEIRO, NOA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | COUTO |
38974 | PEREZ QUINTEIRO, CARLA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | COUTO |
34848 | PADRON RODRIGUEZ, MARTIN | Indiferente EXHIBICION CADETE B | COUTO |
34847 | PADRON RODRIGUEZ, CARLA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | COUTO |
39325 | GALVEZ BARBOSA, SAUL | Indiferente EXHIBICION CADETE B | COUTO |
35910 | GONZALEZ VASALLO, NAIM | Indiferente EXHIBICION CADETE B | COUTO |
40300 | FERNANDEZ FERNANDEZ, JOSE MANUEL | Indiferente EXHIBICION CADETE B | COUTO |
34842 | GULIN RODRIGUES, YARA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | COUTO |
29779 | RAMOS LLOVES, MANUEL | Indiferente EXHIBICION CADETE B | COUTO |
42287 | OTERO ARIAS, IRIA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | Reserva |
28971 | BOVEDA CRESPO, AARON | Indiferente EXHIBICION CADETE B | KIAP |
30486 | BRAO VAZQUEZ, AINARA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | KIAP |
25869 | GONZALEZ FERNANDEZ, IRENE | Indiferente EXHIBICION CADETE B | KIAP |
24959 | REGOJO BARROS, MARIA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | KIAP |
35596 | TRONCOSO CORDEIRO, CARMEN | Indiferente EXHIBICION CADETE B | KIAP |
40389 | TORNERO HERMELO, CARLOTA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | KIAP |
40266 | REY ALVAREZ, ALEXIA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | KIAP |
30784 | DIEGUEZ RUA, ALVARO | Indiferente EXHIBICION CADETE B | KIAP |
34901 | MARTINEZ ZAMORA, LUCAS | Indiferente EXHIBICION CADETE B | KIAP |
32750 | FRAGA OJEDA, NICOLAS | Indiferente EXHIBICION CADETE B | Reserva |
31139 | FORNOS FERNANDEZ, ABEL | Indiferente EXHIBICION CADETE B | MAIS DXT-TRABAZOS |
35202 | SPRUNKEN, PABLO | Indiferente EXHIBICION CADETE B | MAIS DXT-TRABAZOS |
37958 | PENEDO GONZALEZ, YERAY | Indiferente EXHIBICION CADETE B | MAIS DXT-TRABAZOS |
32567 | CARBALLO PEREZ, CRUZ | Indiferente EXHIBICION CADETE B | MAIS DXT-TRABAZOS |
31142 | LOZANO GONZALEZ, MARIA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | MAIS DXT-TRABAZOS |
37966 | FONTAN HERMIDA CACHALVITE, SARA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | MAIS DXT-TRABAZOS |
39149 | BARREIROS RODRIGUEZ, MESIAS | Indiferente EXHIBICION CADETE B | MAIS DXT-TRABAZOS |
41762 | BARREIROS RODRIGUEZ, AROA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | MAIS DXT-TRABAZOS |
34402 | MAROÑAS NUÑEZ, MARTINA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
30829 | ABEIJON PRIEGUE, ADRIAN | Indiferente EXHIBICION CADETE B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
30831 | VILLAVERDE VARELA, NATALIA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
30906 | REMUIÑAN LAMAS, IGNACIO | Indiferente EXHIBICION CADETE B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
34396 | ROO FERRER, VANESA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
35858 | QUEIRUGA DIEZ, ANTIA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
34399 | SUAREZ BAÑA, MARISOL | Indiferente EXHIBICION CADETE B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
38733 | BATISTA EMBOIRIK, EDGAR | Indiferente EXHIBICION CADETE B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
32488 | VARELA LEMA, AVRIL | Indiferente EXHIBICION CADETE B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
28654 | BERMUDEZ GONZALEZ, AIMAR | Indiferente EXHIBICION CADETE B | TAO |
24936 | MEILAN IRAGO, SAMUEL | Indiferente EXHIBICION CADETE B | TAO |
30133 | VAZQUEZ HERMIDA, GABRIEL | Indiferente EXHIBICION CADETE B | TAO |
28642 | VILAS MIRANDA, LUIS | Indiferente EXHIBICION CADETE B | TAO |
28648 | FORNEIRO GONZALEZ, ADRIAN | Indiferente EXHIBICION CADETE B | TAO |
32277 | PEREZ VILLAR, MIRIAM | Indiferente EXHIBICION CADETE B | TAO |
30132 | GONZALEZ GARCIA, LAURA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | TAO |
32621 | RODRIGUEZ PEREZ, LUCIA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | TAO |
36016 | RODRIGUEZ AMEIJEIRAS, LAURA | Indiferente EXHIBICION CADETE B | TAO |
36276 | SANTIAGO CASTRO, AINHOA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
33996 | SANLES BRETAL, OLALLA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
32072 | GARCIA QUEIRUGA, IRIA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
35785 | DEAN REQUEJO, KEVIN | Indiferente EXHIBICION CADETE C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
32062 | QUEIRUGA GONZALEZ, YOEL | Indiferente EXHIBICION CADETE C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
30070 | SANTAMARIA BRION, LAURA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
28733 | TORRADO TOME, JAVIER | Indiferente EXHIBICION CADETE C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
28732 | CERNADAS AGEITOS, NURIA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
32074 | PARADA GARCIA, YAIZA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
27480 | CALVO FERNANDEZ, PAULA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | TAO |
32993 | DE LAS LLANDERAS FORNOS, LAURA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | TAO |
36056 | VAGHETTI DAMBROSIO, JULIA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | TAO |
36220 | GARCIA GAGO, LAURA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | TAO |
30451 | VAGHETTI D AMBROSIO, ALEJO | Indiferente EXHIBICION CADETE C | TAO |
31345 | PEREIRA GONZALEZ, URIEL | Indiferente EXHIBICION CADETE C | TAO |
31337 | PEREIRA GONZALEZ, ADONAIS | Indiferente EXHIBICION CADETE C | TAO |
30116 | BAQUEIRO PENELAS, HUGO | Indiferente EXHIBICION CADETE C | TAO |
27478 | PEREZ VILLAR, RAQUEL | Indiferente EXHIBICION CADETE C | TAO |
36219 | FERNANDEZ DIZ, CELIA | Indiferente EXHIBICION CADETE C | Reserva |
33453 | SANCHEZ RODRIGUEZ, BRAIS | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | COUTO |
34843 | RODRIGUEZ FERNANDEZ, ANTIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | COUTO |
36621 | GUTIERREZ PEREIRO, ADRIAN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | COUTO |
37863 | MAYA TAVARES, HUGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | COUTO |
35908 | FERREIRO DOMINGUEZ, ANA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | COUTO |
35907 | FEIJOO GOMEZ, ALEJANDRO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | COUTO |
36902 | FERNANDEZ CAMPELO, ISMAEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | COUTO |
38781 | VAZQUEZ ALONSO, AINARA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | COUTO |
42288 | OTERO ARIAS, IAGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | COUTO |
34844 | RODRIGUEZ PROL, EDURNE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | Reserva |
39901 | INCOGNITO SALVADOR, ANDREA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
38460 | RODRIGUEZ PARDO, CARMEN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
38203 | GOMEZ IBASETA, JULIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
35145 | MESIAS LOPEZ, MIREIA LUCIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
35142 | ROSADO TORDERA, PABLO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
38457 | PRADA IGLESIAS, MENCIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
35119 | CHAO NEIRA, PAULA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
37558 | FERNANDEZ VAZQUEZ, MATEO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
36729 | VIDAL SANCHEZ, MARIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | E. LUCENSE DE TAEKWONDO |
31947 | SHIN VEIGA, ANA LLIN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HAN´S HORANG I |
35683 | SHIN VEIGA, JESSY SUN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HAN´S HORANG I |
35690 | FERNANDEZ PASCUAL, DIEGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HAN´S HORANG I |
39864 | ZAPPAROV, VLADIMIR | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HAN´S HORANG I |
33066 | SESAR VILA, CARLA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HAN´S HORANG I |
39682 | MAROÑO SOUTO, SOFIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HAN´S HORANG I |
39680 | CRESPO VALIÑO, SAMUEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HAN´S HORANG I |
38021 | MOSQUERA ABEAL, CARMEN TATIANA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HAN´S HORANG I |
40177 | PENA PEREZ, IVAN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HAN´S HORANG I |
30560 | SANCHEZ SANTOS, HUGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HEBE |
30802 | PAZ ROMERO, ANGELA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HEBE |
37255 | SANTOS PAZ, ELENA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HEBE |
32037 | RODRIGUEZ IGLESIAS, NURIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HEBE |
41214 | DEL RIO GALLEGO, NOA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HEBE |
34231 | CIOBANU, TUDOR | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HEBE |
31959 | HERMELO RODRIGUEZ, ADA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HEBE |
31960 | GIL VAZQUEZ, IAGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HEBE |
35555 | SABIN RENDO, ANTON | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | HEBE |
28580 | PAZOS PAVON, ANXO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MACE SPORT |
33602 | ABOLLADO BUGALLO, JOSE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MACE SPORT |
32008 | NOVO MORUJA, CARLOS | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MACE SPORT |
35162 | MARTINEZ SUAREZ, ADRIAN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MACE SPORT |
33949 | MILLAN SOLLA, ESTELA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MACE SPORT |
36714 | FENTANES LUSQUIÑOS, MAURO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MACE SPORT |
31832 | VENTOSO BLANCO, CARMEN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MACE SPORT |
31818 | CANABAL BLANCO, NEREA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MACE SPORT |
35131 | RODRIGUEZ ALDAO, MATEO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MACE SPORT |
31918 | PAZ TOURIÑO, SABELA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | Reserva |
35810 | PROVECHO DOVAL, CARLOS | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MAIS DXT-TRABAZOS |
37718 | FORNOS FERNANDEZ, HUGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MAIS DXT-TRABAZOS |
39160 | OUTOMURO MARTINEZ, MARTIN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MAIS DXT-TRABAZOS |
34718 | SOTO PEREIRA, YAIZA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MAIS DXT-TRABAZOS |
40648 | LOSADA LAMA, MARTA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MAIS DXT-TRABAZOS |
40988 | RODRIGUEZ FIGUEIRAS, PAULA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MAIS DXT-TRABAZOS |
36374 | VAZQUEZ FERNANDEZ, DAVID | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MAIS DXT-TRABAZOS |
41763 | BOADO GARRIDO, EVA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MAIS DXT-TRABAZOS |
36375 | VAZQUEZ FERNANDEZ, ALVARO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | MAIS DXT-TRABAZOS |
40979 | GONZALEZ VALENTIN, SARA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | Reserva |
37888 | FRANCO MARTINEZ, TOMASA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
32011 | RAMOS OUJO, FRANCISCO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
38446 | CAVALLARO VILA, VALERIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
35756 | SANTOS RUIZ, MANUEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
34055 | PAZ ALBORES, MANUEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
33998 | VIDAL GARCIA, CLAUDIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
29784 | BARREIRO BESADA, PAULA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
28710 | ABELLEIRA MALLO, AROA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT RIBEIRA |
33135 | ABUIN SANCHEZ, INES | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT SADA |
38018 | BARRAL DIZ, GETACHEW | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT SADA |
30774 | FERNANDEZ GARCIA, ELISA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT SADA |
40134 | CORDOBA OSSA, CAROLYNE MISHELL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT SADA |
39655 | DIAZ BRANDON, CARLA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT SADA |
40117 | PERNAS MARTINEZ, IRENE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT SADA |
39654 | RODRIGUEZ VARONA, AINHOA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT SADA |
36782 | VELO DIAZ, YAIZA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT SADA |
39229 | DIEDRICH CARRIL, DIANA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | NATURAL SPORT SADA |
30789 | CUEVAS RODRIGUEZ, ARIADNA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | OLIMPIC |
36049 | FERNANDEZ MILLAN, SARA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | OLIMPIC |
31925 | IGLESIAS BOVEDA, ALBA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | OLIMPIC |
34748 | RODRIGUEZ MARIA, ANTIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | OLIMPIC |
31851 | LAGO COUTO, ALBA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | OLIMPIC |
31850 | OLIVEIRA GARCIA, NICOLAS | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | OLIMPIC |
31843 | SERANTES NUÑEZ, PAOLA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | OLIMPIC |
30325 | GUTIERREZ VIDAL, AROA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | OLIMPIC |
38012 | GONZALEZ TOURIÑO, ALEJANDRO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | OLIMPIC |
31410 | VERDE COSTAS, RUBEN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | PATIÑO-MOAÑA |
33229 | GONZALEZ COSTA, CLAUDIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | PATIÑO-MOAÑA |
30030 | LOPEZ PEQUEÑO, TANIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | PATIÑO-MOAÑA |
32605 | JARES COSTAS, CLAUDIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | PATIÑO-MOAÑA |
30031 | SANTOME MAGALLANES, AARON | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | PATIÑO-MOAÑA |
37478 | CORDEIRO MOREIRA, RAUL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | PATIÑO-MOAÑA |
35846 | SANCLEMENTE POUSA, CARLA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | PATIÑO-MOAÑA |
33837 | SOLLA LORENZO, TANIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | PATIÑO-MOAÑA |
33834 | PEREZ RODRIGUEZ, ALEJANDRO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | PATIÑO-MOAÑA |
31442 | FERNANDEZ GARCIA, UXIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | SARES TKD CANGAS |
32250 | RIAL GOMEZ, BRAIS | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | SARES TKD CANGAS |
34773 | RIAL RIOS, LUCIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | SARES TKD CANGAS |
33963 | GUARDADO BONET, SHEYLA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | SARES TKD CANGAS |
33342 | GONZALEZ GARCIA, AINHOA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | SARES TKD CANGAS |
34786 | PEREZ LAHSEN, NAIMA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | SARES TKD CANGAS |
33293 | TORRES HERNANDEZ, SAMUEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | SARES TKD CANGAS |
31157 | MIRANDA NUÑEZ, GABRIEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | SARES TKD CANGAS |
33348 | FERNANDEZ MOREIRA, SALETA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | SARES TKD CANGAS |
33315 | BAQUEIRO DIAZ, SAUL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | Reserva |
38715 | MORALES ALONSO, EVA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | TAO |
37583 | MORALES ALONSO, LUCIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | TAO |
37610 | VELOSO VILLAR, ADRIAN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | TAO |
37611 | VELOSO VILLAR, GABRIEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | TAO |
37430 | LOSADA CAMESELLE, LUCIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | TAO |
35525 | FRANCISCO TEIJEIRA, DULCE NAIARA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | TAO |
33333 | GARCIA GUIMERANS, ANDREA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | TAO |
32279 | LOPEZ BLANCO, HUGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | TAO |
37569 | RODRIGUEZ PEREIRA, CARLA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | TAO |
37584 | FERNANDEZ OTERO, TANIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | Reserva |
41749 | ALVAREZ BRAVO, GALA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
38566 | BLANCO GANDARA, MAGALI | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
34418 | CASTRO SOLIÑO, NOA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
39688 | GARCIA BRAVO, NOA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
41671 | FERREIRUA GIL, ANA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
39992 | GONZALEZ PEREZ, XULIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
40185 | OTERO VAQUERO, TANIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
34417 | VARGAS TORREZ, SAMIR MAHROOF | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
36391 | MOREIRA RICON, ANXO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL A | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
39189 | GONZALEZ LASTRA, DIEGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | HEBE |
39395 | SANDE JIMENEZ, JORGE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | HEBE |
42312 | RIOS PEREIRA, DIEGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | HEBE |
39188 | ALONSO GARCIA, CARLA REYES | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | HEBE |
39190 | FREIRE CASTRO, TIAGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | HEBE |
42448 | SANCHEZ ASTOR, EDUARDO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | HEBE |
30574 | ROMERO FERNANDEZ, NOA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
34141 | CALO VILA, LOIS | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
35932 | FAJARDO SAMPEDRO, ALISSA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
30575 | FAJARDO SAMPEDRO, NOE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
34405 | ALONSO MENDEZ, ALBA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
35001 | BARREIRO BLANCO, ALVARO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
35876 | VIDELA MIGUENS, ANDREA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
33989 | VIDELA MIGUENS, VICTOR | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
37165 | SEGADE MANEIRO, THIAGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT RIBEIRA |
41847 | VILLALBA CARBALLO, PEDRO PABLO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT SADA |
39653 | BLANCO BABIO, NADIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT SADA |
40126 | CODESIDO MOURIÑO, NEREA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT SADA |
35335 | DIAZ BRANDON, MARCOS | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT SADA |
40673 | GARCIA VALENCIANO PEREZ, ZOE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT SADA |
37324 | MANCINI LOSAS, DANA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT SADA |
37321 | TELLADO COUCE, MANUEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT SADA |
34166 | LOPEZ SOLORZANO, ALEJANDRO MANUEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT SADA |
36070 | VILLCA RODRIGUEZ, ERIKA SELENA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | NATURAL SPORT SADA |
37323 | PEREZ MENDEZ, SAMUEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | Reserva |
34750 | BARRERO CHOREN, AITANA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | OLIMPIC |
35651 | BUGALLO BALLESTEROS, XIANA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | OLIMPIC |
34021 | LAGO COUTO, LAURA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | OLIMPIC |
38473 | PEREZ SUAREZ, INES | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | OLIMPIC |
35652 | PIÑEIRO BALLESTEROS, DAFNE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | OLIMPIC |
30335 | RIAL ABALO, HUGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | OLIMPIC |
40588 | SECO ABUIN, BRUNO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | OLIMPIC |
42454 | FEIJOO DIAZ, MARTINA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | OLIMPIC |
34601 | MARCOS GARCIA, LEIRE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | PATIÑO-MOAÑA |
32272 | CORDEIRO DEL OJO, RAUL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | PATIÑO-MOAÑA |
35844 | GARCIA FERVENZA, MARIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | PATIÑO-MOAÑA |
31409 | SANTOS MALVIDO, MANUEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | PATIÑO-MOAÑA |
36956 | FREIRE BOUBETA, AFRICA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | PATIÑO-MOAÑA |
36241 | VARELA RODRIGUEZ, HUGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | PATIÑO-MOAÑA |
36442 | RIOS IGLESIAS, DANIELA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | PATIÑO-MOAÑA |
33844 | GAYO PIÑEIRO, CAYETANA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | PATIÑO-MOAÑA |
34379 | PARCERO CARRERA, HUGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | PATIÑO-MOAÑA |
35568 | GONZALEZ VILLAR, ELIAS | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | TAO |
39568 | CALVO FERNANDEZ, UXIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | TAO |
33123 | ALONSO COMESAÑA, DAFNE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | TAO |
35528 | CASAS LOPEZ, CARLA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | TAO |
37338 | DOMINGUEZ PEREZ, DANIEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | TAO |
30931 | FRANCO DOMINGUEZ, NOA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | TAO |
35526 | GONZALEZ AGRA, JUAN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | TAO |
32446 | LOPEZ HERNANDEZ, JENNIFER | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | TAO |
37138 | NUÑEZ RODRIGUEZ, HECTOR | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | TAO |
34081 | BAQUEIRO PENELAS, ANDRES | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | Reserva |
38438 | SANTOS FERNANDEZ, ROSANA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
36058 | RODRIGUEZ PEREZ, MARIO WEIMAR | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
41330 | DE FRANCISCO GARCIA, INES | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
41332 | OTERO OUBIÑA, ANTIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
39689 | NUÑEZ PARDO, MATEO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
41331 | ARCAS ROBLES, LEIRE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
41887 | FERNANDEZ RODRIGUEZ, NAIARA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
39687 | GARCIA BRAVO, ALEX | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
41885 | OTERO FERNANDEZ, BRIAN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | YIDAM-CEIP BALAIDOS |
38665 | MILLOS SAAVEDRA, SAMUEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL B | Reserva |
36247 | FILGUEIRA FRANCO, MANUEL | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | HEBE |
37349 | DAVILA DIAZ, IRENE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | HEBE |
42315 | PEREIRA VALIÑO, MATEO IGNACIO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | HEBE |
42313 | LEGAZPI ARESES, IRATI | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | HEBE |
42317 | ALVAREZ RODRIGUEZ, LAURA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | HEBE |
42314 | ALVAREZ RODRIGUEZ, ALFONSO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | HEBE |
42316 | GONZALEZ PORTELA, MARTA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | HEBE |
38721 | SANTAMARIA PEREZ, CARME | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
38722 | SANTAMARIA PEREZ, JOSE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
37012 | SANTIAGO CASTRO, SORAYA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
30583 | ROMAY MANEIRO, SARAI | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
32080 | QUEIRUGA GONZALEZ, NOA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
28730 | GARCIA TUBIO, PABLO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
28731 | CERNADAS AGEITOS, ALEJANDRO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
30065 | DOSIL CALO, MARTIN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
40410 | LARANGA QUIROGA, AINOA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | NATURAL SPORT RIBEIRA |
38558 | IGLESIAS LEMOS, ADRIAN | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | PATIÑO-MOAÑA |
38557 | SANCLEMENTE POUSA, JULIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | PATIÑO-MOAÑA |
35836 | LOPEZ PEQUEÑO, MARIO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | PATIÑO-MOAÑA |
34096 | FERNANDEZ GARCIA, EDDIE | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | PATIÑO-MOAÑA |
35838 | PIEDRAS GONZALEZ, DARIO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | PATIÑO-MOAÑA |
38563 | GARCIA VILLAVERDE, ENMA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | PATIÑO-MOAÑA |
38785 | GARCIA FERVENZA, ALBA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | PATIÑO-MOAÑA |
35841 | OLABEGOYA GARCIA, IBAI | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | PATIÑO-MOAÑA |
36949 | PIÑEIRO CASTILO, NAIARA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL C | PATIÑO-MOAÑA |
37205 | ALONSO PARCERO, NICOLAS | Indiferente EXHIBICION INFANTIL D | PATIÑO-MOAÑA |
39299 | ALVAREZ PUIME, ALIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL D | PATIÑO-MOAÑA |
41245 | BUDIÑO SESTAY, MARINA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL D | PATIÑO-MOAÑA |
41199 | CASURIAGA FERNANDEZ, CARLOTA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL D | PATIÑO-MOAÑA |
39010 | CHAPELA VILAS, PABLO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL D | PATIÑO-MOAÑA |
39643 | DIAZ GIRALDEZ, CLAUDIA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL D | PATIÑO-MOAÑA |
39641 | SANTOME CARRERA, MARA | Indiferente EXHIBICION INFANTIL D | PATIÑO-MOAÑA |
36953 | VERDE RIVEIRO, DIEGO | Indiferente EXHIBICION INFANTIL D | PATIÑO-MOAÑA |
X
Adestramento cadete 12/05/18
More...
Resultados Open de Zamora 2018
Galicia proclamouse vencedora na clasificación xeral por equipos do Open Profesional de Zamora.
A Federación desprazou ata Zamora unha destacada selección, que brillou con luz propia neste torneo, logrando o título por equipos e liderando en case todas as categorías nas que competía.
No documento adxunto tedes as clasificacións individuais.
Resultados Campionato Galego Escolar de Técnica e Freestyle
O domingo 6 de maio celebrouse en Monforte de Lemos o Campionato Autonómico Escolar de Técnica e Freestyle coa participación de 300 deportistas.
No documento adxunto tedes os resultados.
A selección galega participará este sábado no Open de Zamora
A selección galega absoluta, júnior e cadete participará este sábado na cuarta edición do Open Profesional de Taekwondo de Zamora. En total haberá máis de 600 competidores de 56 equipos procedentes de toda España e de países coma México, Marrocos e Francia. Ademais, o equipo do Tao que quedou na segunda posición no programa Got Talent realizará unha exhibición para o público asistente.
A Federación Galega despraza a un completísimo equipo, que competirá en todas as categorías. Este torneo será ademais o último preparatorio para os cadetes e sub-21 antes do Nacional do día 26 de abril.
No seguinte enlace tedes a convocatoria:
Monforte acolle o Campionato Galego Escolar de Técnica e Freestyle con 300 participantes
O domingo 6 de maio (10::00 horas, entrada de balde) celebrarase no Pavillón da Pinguela de Monforte de Lemos o Campionato Galego Escolar das modalidades de técnica e freestyle, que reunirá a 300 participantes das categorías benxamín, alevín, infantil, cadete e xuvenil masculino e feminino. Ademais haberá preto de 40 árbitros para puntuar e valorar os exercizos dos deportistas.
Na modalidade de técnica hai inscritos 269 deportistas das categorías benxamín, alevín, infantil, cadete e xuvenil, mentres que no freestyle (infantil e cadete masculino e feminino) están inscritos 30 taekwondistas. O freestyle é unha modalidade que combina a técnica con coreografía, música e acrobacias, moi espectacular cara ao público.
Para participar na final, as e os deportistas tiveron que quedar na metade mellor clasificada nas fases provinciais. Esta actividade está incluída no programa do Deporte Escolar Xogade, desenvolvido pola Secretaría Xeral para o Deporte en colaboración coa Federación Galega de Taekwondo.